Jakość potwierdzona certyfikatem
Mamy duże ambicje: chcemy nie tylko spełniać jakościowe oczekiwania naszych klientów, lecz wręcz je przewyższać. Dlatego uważamy, że naszym obowiązkiem jest spełnianie surowych kryteriów według poniższych symboli jakości i ochrony środowiska.

FSC

FSC Forest Stewardship Council®
Jako przedsiębiorstwo zajmujące się przerobem drewna należymy do nielicznych firm budowlanych w Niemczech, które biorą na siebie pełną odpowiedzialność, ponieważ od wielu lat posiadamy certyfikat FSC®. Dzięki temu na życzenie możemy przekazać certyfikat FSC® aż do klienta końcowego. Proszę zwrócić się do nas z zapytaniem o produkty certyfikowane w systemie FSC®

Strona

Bild Ü-Zeichen

Znak zgodności (Ü)
Zgodnie z europejskim rozporządzeniem o wyrobach budowlanych (CPR) obowiązują podstawowe wymagania w zakresie higieny, zdrowia i ochrony środowiska. Niemiecki Instytut Techniki Budowlanej (DIBt) zajął się oceną zdrowotną wyrobów budowlanych, w szczególności pod kątem występujących emisji.

RAL RAL2

RAL Gütezeichen
Jakość prefabrykowanych przez nas produktów podlega nadzorowi przez jednostkę niezależną.
To samo dotyczy jakości wykonania na budowach – a tym samym całego zakresu począwszy od produkcji aż po montaż.

Strona

QHB-Logo_1.1

Pieczęć jakości QHB
Propagowanie budowy mostów z drewna stało się mottem niemieckiego stowarzyszenia na rzecz jakości w budownictwie mostów drewnianych (Qualitätsgemeinschaft Holzbrückenbau e.V. [QHB]).

Strona