Biezace Projekty

Most pod mostem …

… został przez nas zrewitalizowany w Wiehl w Nadrenii Płn. i Westfalii. Wykonane z drewna dźwigary główne mostu pieszego i rowerowego zostały zrewitalizowane na miejscu a konstrukcję górną z drewna klejonego oraz asfalt położono od nowa.

Odnowa zabezpieczenia przeciwkorozyjnego

Most ze stali i prefabrykowanych elementów betonowych w badeńsko-wirtemberskiej miejscowości Iststein przed kilkoma laty podczas prac budowlanych został uderzony przez samochód ciężarowy. W lipcu przeprowadzono modernizację, w ramach której wyjęto górną konstrukcję stalową i przewieziono ją do nas do Emsland. Wszystkie prace trwały zaledwie trzy tygodnie.

Pomost LaGa Lahr 2018

Trwają ostatnie prace przy montażu pomostu na krajową wystawę ogrodniczą w Lahr.
Pomost średni o długości 140 m – jak wszystkie inne obiekty – został wstępnie zmontowany w halach naszego zakładu i w krótkim czasie postanowiony na miejscu.

Terminowo na Boże Narodzenie

Na terenie zakładu Otto GmbH & Co. KG powstaje nowa przestrzeń zewnętrzna, zapewniająca pracownikom wysoką jakość przebywania w niej. Z kilku modułów budujemy ławki i stoły, z i bez zadaszenia, ze stali powlekanej i z drewna kambala z certyfikatem FSC. Zintegrowane oświetlenie LED także po zmroku zapewnia nastrojową atmosferę.
Obiekt zostanie oddany w najbliższych dniach dokładnie na Święta Bożego Narodzenia.

Platforma widokowa Skywalk otwarta  

2 listopada uroczyście otwarto nową platformę widokową Skywalk w Parku Północnym w Wuppertal. Frank Meyer, Heidrun Rieger i Hans-Hermann Lücker w obecności licznych gości i lokalnej prasy przecięli wstęgę do budowli, której długość wynosi 16,5 m. Wrażenie na obecnych wywarła przede wszystkim jakość wykonania giętej balustrady ze stali szlachetnej.